PERGOLA SİSTEMLERİ

Dört mevsim kışbahçesi özelliği olan bu ürünümüz, tamamen çok yönlü  kullanıma sahiptir. Evlerinizde ve işyerlerinizde kapatmak istediğiniz açık alanlarınızda kullanabilir.

Bu sistemle birlikte yapılan uygulama sayesinde, çatının uzaktan kumanda yardımı ile istenildiği oranda açılıp, kapanabilme özelliği ön plana çıkmaktadır.

Sistem açık alanlarda uygulandığında, çevresine katlanır cam sistemi uygulanarak,  ferah mekanlar kazanılabilir.  Sistemdeki, brandanın hareketi, uzaktan kumanda yardımıyla rayların katlanarak çekilmesi ile sağlanmaktadır.

Kullanacağımız özel tasarım alüminyum profiller ve diğer yardımcı profil ve aksesuarlarla, su geçirmezliğinin yanı sıra tahliye edilmesi konusunda da başarılıdır.

Sistem kapandığında rüzgara, yağmura karşı tam koruma sağlamaktadır.

Sistem, mekanlarınızı hem yaz sıcaklarından, hem de olumsuz kış koşullarına  karşın, özel gergi sistemi ile çalışan ve uzaktan kumanda yardımı ile rahatça kullanılabilen bir tasarıma sahip olup, istenildiğinde elle komuta edilen sistemlere dönüşebilmektedir.

Güneş ışınlarını ve ısısını mekanınıza gelmeden kesmeyi hedefleyen ürünümüz, iç mekanda serinlik ve gölge sağlayacaktır.

Opal gölge sistemleri, bahçelerinizdeki pergolalarda veya uygulanacak diğer iç ve dış mekanlarınızda kendinizi özel hissedeceğiniz farklı ortamlar yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Opal gölge sistemleri, her türlü mekana uygulanabilmekte ve mekanınıza uygun projeler teknik kadromuz tarafından değerlendirilerek hazırlanmakta, oluşan talepler doğrultusunda proje detayları üzerinde değişiklik yapılmaktadır.

PROJENİZ İÇİN FİYAT TEKLİFİNİZİ ALDINIZ MI?